Poděkování občanům města Koryčany

Chtěli bychom poděkovat všem občanům města, za kovový odpad.

 

PODĚKOVÁNÍ NAŠÍ JEDNOTCE

Chtěl bych velmi poděkovat hasičské jednotce z Koryčan za dnešní (tj. 5.3.2016) profesionální výpomoc, kdy došlo k uvíznutí sanitního vozu v bahnitém terénu. Jsem velmi potěšen, že spolupráce v rámci IZS funguje na 100 %. 

S přátelským pozdravem Bc. Michal Vodička, DiS staniční sestra VS Kyjov

 

Email: kacenka.reznickova@email.cz


Obrazek

 

 

Akce a soutěže

Dnes se naše družstvo žen zúčastnilo okrskové soutěže ve Snovídkách. I přesto, že se obměnilo několik členů a vzniklo tak nové družstvo, je z nás sehraný tým. 
Dnes jsme se zúčastnili okrskové soutěže požárního útoku ve Střílkách. Družstvo žen se umístilo na 1. místě v okrsku Koryčany. Letos se však zúčastnilo i družstvo mužů, kteří se taktéž umístili na 1. místě v našem okrsku. I přes nepříznivé počasí, které nás trápilo, se soutěž vydařila.  
Dnes se družstvo žen zúčastnilo soutěže v Litenčicích. I přesto, že jsme se umístily na posledním místě, získaly jsme spoustu nových zkušeností a zážitků. 
Dnes jsme se zúčastnili soutěže PÚ v Mouchnicích. Soutěžily jsme zde jako jediné družstvo žen, tudíž jsme neměly žádnou konkurenci. Počasí nám přálo a mohly jsme si tak užít sluneční soutěživé dopoledne.
Dnes jsme se v rámci okrsku Koryčany zúčastnili okrskové soutěže PÚ v Nemoticích a okrskové soutěže PÚ v Koryčanech.  Výsledky: Nemotice             1. místo - čas 30,2 s Koryčany  ...