Dne 2.2. 2018 v 17.00 hod. se koná schůze SDH.

 

 

Email: kacenka.reznickova@email.cz


Obrazek

 

 

Anketa

Jsou pro Vás články v nové sekci HASIČI RADÍ užitečné?

TOPlist
Meteoradar

Aktuálně

V pozdních hodinách byla jednotka vyslána k dopravní nehodě v obci Nesovice, kde se stala srážka nákladního automobilu s osobou.
Ve večerních hodinách byla jednotka vyslána k požáru rodinného domu v nedaleké obci Jestřabice. Po příjezdu na místo byl požár uhašen. Jednotka odvětrala zakouřené místnosti. Po domluvě s velitelem zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
Dnes byla jednotka vyslána k transportu osoby do ZZS. 
V ranních hodinách byla jednotka vyslána k dopravní nehodě, která byla zapříčiněna střetnutím motorky se zvěří. Byl zjištěn únik paliva, které bylo ihned zasypáno sypkou směsí Sorbent. 
Jednotka byla ve večerních hodinách vyslána ke kamionu, kterému z motorové části vozidla vycházel kouř. Po kontrole motorové části vozidla, nebyla zjištěna žádná vážná závada a poté se jednotka vrátila zpět na základnu.
 Dnes odpoledne byla jednotka vyslána k dopravní nehodě nákladního automobilu na hlavní komunikaci E50. Po příjezdu na místo byla kabina nákladního vozu v plamenech. K hořícímu nákladnímu vozu dorazily celkem čtyři hasicí stříkačky. Po uhašení požáru hasiči objevili v kabině vozu torzo...
V odpoledních hodinách byla jednotka hasičů vyslána ke spolupráci se složkami IZS. 
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Dne 2.2. 2018 se koná schůze SDH sboru.
SBĚR ŽELEZA Dne 7.10. 2017 se uskuteční sběr železa. V případě pomoci vynešení železa z domu kontaktujte pana Marka Vrbu na tel. 732 857 995 nebo pana Romana Valentu na tel. 739 445 187

Anketa

Líbí se Vám naše stránky?