Dne 24.11. 2018 v 16.00 hod. se koná Valná hromada SDH

 

 

Email: kacenka.reznickova@email.cz


Obrazek

 

 

Anketa

Jsou pro Vás články v nové sekci HASIČI RADÍ užitečné?

TOPlist
Meteoradar

Aktuálně

Jednotka byla vyslána k vyproštění autobusu z příkopu z důvodu námrazy. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.
Dnes jsme byli operačním střediskem vysláni k další nehodě, tentokrát do Střílek. Při našem příjezdu zde již byla PČR. Po provedení průzkumu jsme odpojili autobaterii a provedli protipožární opatření. Po zdokumentování nehody policií  a po dohodě s velitelem zásahu jsme se vrátili zpět na...

Hasičský ples 11.2. 2017

02.01.2017 19:50
Odpoledne jsme byli opět vysláni k dopravní nehodě, tentokrát do Malínek. Při našem příjezdu zde již zasahovala jednotka z Bučovic a PČR. Po dobu zásahu jsme řídili dopravu a po odvozu vozidla odtahovou službou jsme se vrátili zpět na základnu.
Dnes v noci jsme byli vysláni k dopravní nehodě do obce Nesovice. Při našem příjezdu zde již zasahovala jednotka z PS Bučovice, společně s PČR a ZZS. Na pokyn velitele zásahu jsme řídili dopravu a poté pomohli s transportem jedné osoby do sanitky. Po dobu vyšetřování nehody policií jsme také...
Po příjezdu jsme provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii, po příjezdu odtahové služby pomohli s vyproštěním vozidla a poté jsme se vrátili na základnu. Po dobu zásahu jednotka řídila dopravu na komunikaci.
V dopoledních hodinách byla jednotka vyslána k likvidaci hmyzu v sousední vesnici Blišice. Jednalo se o hnízdo vos, umístěné pod střechou.
V pozdních hodinách byla jednotka vyslána k dopravní nehodě v obci Nesovice, kde se stala srážka nákladního automobilu s osobou.
Ve večerních hodinách byla jednotka vyslána k požáru rodinného domu v nedaleké obci Jestřabice. Po příjezdu na místo byl požár uhašen. Jednotka odvětrala zakouřené místnosti. Po domluvě s velitelem zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu.
Dnes byla jednotka vyslána k transportu osoby do ZZS. 
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>
Dne 2.2. 2018 se koná schůze SDH sboru.
SBĚR ŽELEZA Dne 7.10. 2017 se uskuteční sběr železa. V případě pomoci vynešení železa z domu kontaktujte pana Marka Vrbu na tel. 732 857 995 nebo pana Romana Valentu na tel. 739 445 187