Dne 24.11. 2018 v 16.00 hod. se koná Valná hromada SDH

 

 

Email: kacenka.reznickova@email.cz


Obrazek

 

 

17. 1. 2015 Výroční valná hromada

18.01.2015 20:05

Dnes proběhla výroční valná hromada našeho sboru. Sešlo se zde celkem 36 členů našeho sboru, 26 členů okolních sborů, místostarosta VV SH ČMS Antonín Horák a starostka obce Koryčany Hana Jamborová. Valná hromada probíhala téměř stejně jako každý rok. Letos však byly na programu i volby. Starostou SDH byl zvolen Roman Valenta, náměstkem Josef Ketler st., velitelem jednotky Josef Ketler ml. a jeho zástupcem se opět stal Zbyněk Konečný. Hospodářkou byla opět zvolena Martina Franková st., jednatelkou Lucie Průšová a strojníkem se stal Marek Vrba.

Po odhlasování na nás čekalo skvělé občerstvení, které pro nás připravila paní Hana Pešková a spol.

Tímto všem děkujeme za účast a za pomoc při přípravách.