Dne 24.11. 2018 v 16.00 hod. se koná Valná hromada SDH

 

 

Email: kacenka.reznickova@email.cz


Obrazek

 

 

2. 8. 2014 Den hasičů

06.10.2014 16:55

 

Dne 2. 8. 2014 jsme k 140. výročí sboru pořádali Den hasičů. 

  

  V ranních hodinách se na tržnici uskutečnily farmářské trhy a v dopoledních hodinách se uskutečnila slavnostní mše svatá u kapličky sv. Floriána, která byla obětována za všechny zemřelé a živé hasiče a poděkování za 10 let, jenž uplynulo od jejího vysvěcení.

 

    V poledne se na hasičské zbrojnici pořádal slavnostní oběd pro pozvané hosty z okolních sborů. Po obědě následovalo shromáždění sborů na parkovišti u Koryny a společný průvod na náměstí, kde proběhlo přivítání hostů a sborů. Poté jsme mohli vidět ukázky hašení požáru jak za starých časů tak i zásah s moderní technikou a vyproštění osob z havarovaného automobilu. Po celou dobu ukázek nás provázel bratr Ing. Josef Filipek člen výkonného výboru OSH Vyškov a k poslechu hrála dechová kapela z Koryčan.

 

    Ve večerních hodinách jsme pořádali hasičskou zábavu v prostorách koryčanského zámku na nádvoří. Pro návštěvníky bylo zajištěno občerstvení a také bohatá tombola. Po celý večer nám k tanci a poslechu hrála kapela Vonička V-Band. 

 

Děkujeme všem účinkujícím, sponzorům, pořadatelům a návštěvníkům za spolupráci a podporu sboru a těšíme se na další společné akce.

 

Fotogalerie