Dne 24.11. 2018 v 16.00 hod. se koná Valná hromada SDH

 

 

Email: kacenka.reznickova@email.cz


Obrazek

 

 

5. - 7. 7. 2013 Hasičský tábor

24.07.2014 15:11

 

Tak jako každý rok i letos jsme tradičně pořádali tábor pro členy mladých hasičů a jako každý rok se k nám přidali i mladí hasiči SDH Lískovec. Na chatu jsme vyrazili v pátek odpoledne a tentýž den jsme se ubytovali. Starší děti a dospělí si na volném místě u chaty postavili stany a ostatní si ustlali v chatě. Den jsme zakončili tradičním opékáním špekáčků a děti se s námi podělily o zajímavé historky u večerního ohně.

 

Další den jsme po snídani vyrazili na výšlap do Koryčan, který jsme završili obědem v restauraci. Bohužel nám počasí nepřálo a na cestě zpátky začalo pršet. Po příchodu na chatu jsme se všichni usušili a odpočívali. Dětem ani po náročné vycházce nechyběl elán, a tak vymýšlely stále nějaké aktivity, které lze provádět i když prší. K večeru se však počasí umoudřilo a děti mohly zase běhat venku a hrát míčové hry.

 

Další ráno probíhalo uklízení stanů, chaty a okolí. Na hasičskou zbrojnici jsme se vrátili v dopoledních hodinách naštěstí všichni zdraví, i když možná s pár odřeninami. 

Fotogalerie